Intl. Tournaments

Soccer Leagues

Paraguay: All Latest Results & Next Games

  • 13
  • Mon 23 Apr 2018
  • 23:50 FT Sportivo Luqueno1 - 2Deportivo Capiata (0 - 1)  
    21:40 FT Deportivo Santani2 - 0SOL DE America (0 - 0)  
  • 13
  • Sat 21 Apr 2018
  • 23:50 FT Club Guarani0 - 2Libertad (0 - 0)  
    21:50 FT Cerro Porteno3 - 13 de Febrero (1 - 1)  
  • 13
  • Fri 20 Apr 2018
  • 23:45 FT General Diaz1 - 2Olimpia (0 - 2)  
    21:30 FT Club Nacional1 - 0Independiente F.b.c. (1 - 0)  
  • 12
  • Mon 16 Apr 2018
  • 23:00 FT SOL DE America0 - 0Club Guarani (0 - 0)    
  • 12
  • Sun 15 Apr 2018
  • 21:45 FT Olimpia4 - 2Independiente F.b.c. (2 - 0)  
  • 12
  • Sat 14 Apr 2018
  • 23:30 FT Libertad1 - 2Sportivo Luqueno (1 - 2)  
    21:15 FT 3 de Febrero0 - 0Deportivo Santani (0 - 0)  
    00:00 FT Cerro Porteno5 - 0Club Nacional (1 - 0)  
  • 12
  • Fri 13 Apr 2018
  • 21:45 FT Deportivo Capiata1 - 1General Diaz (0 - 0)  
  • 9
  • Wed 11 Apr 2018
  • 23:15 FT Libertad0 - 1Olimpia (0 - 0)    
  • 11
  • Sun 08 Apr 2018
  • 23:10 FT SOL DE America3 - 1Sportivo Luqueno (1 - 0)    
    21:00 FT Cerro Porteno0 - 0Deportivo Santani (0 - 0)    
  • 14
  • Fri 27 Apr 2018
  • 21:30 Independiente F.b.c. - General Diaz -  
    23:45 SOL DE America - Cerro Porteno -  
  • 14
  • Sat 28 Apr 2018
  • 21:00 3 de Febrero - Club Nacional -  
    23:10 Deportivo Capiata - Club Guarani -  
  • 14
  • Sun 29 Apr 2018
  • 20:50 Olimpia - Sportivo Luqueno -  
    23:00 Libertad - Deportivo Santani -  
  • 15
  • Tue 01 May 2018
  • 20:00 3 de Febrero - SOL DE America -  
    20:00 Club Guarani - Olimpia -  
    20:00 Club Nacional - General Diaz -  
    20:00 Deportivo Santani - Deportivo Capiata -  
    20:00 Sportivo Luqueno - Independiente F.b.c. -  
  • 16
  • Tue 15 May 2018
  • 20:00 General Diaz - Sportivo Luqueno -  
    20:00 Independiente F.b.c. - Club Guarani -  
    20:00 Libertad - 3 de Febrero -  
    20:00 Olimpia - Deportivo Santani -  

  • 6
  • Sat 21 Apr 2018
  • 19:30 FT Fernando De La Mora0 - 0Resistencia (0 - 0)    
    19:30 FT Fulgencio Yegros1 - 0Deportivo Liberacion (1 - 0)    
    19:30 FT Ovetense Fc1 - 0Sportivo Trinidense (1 - 0)    
    19:30 FT Sportivo Iteno1 - 1Martin Ledesma (1 - 0)    
    13:30 FT Club River Plate3 - 1Guairena Fc (2 - 1)    
    13:30 FT General Caballero4 - 0Rubio NU (2 - 0)    
  • 6
  • Fri 20 Apr 2018
  • 23:30 FT 2 de Mayo2 - 1Ri 3 Corrales (0 - 0)    
    22:30 FT Club Sp. San Lorenzo5 - 1Deportivo Caaguazu (3 - 1)    
  • 5
  • Sun 15 Apr 2018
  • 19:30 FT Deportivo Caaguazu2 - 1Club River Plate (1 - 0)    
    19:30 FT Deportivo Liberacion1 - 2Martin Ledesma (1 - 1)    
    19:30 FT Fulgencio Yegros1 - 0Ovetense Fc (1 - 0)    
    19:30 FT Guairena Fc1 - 1Fernando De La Mora (1 - 1)    
    19:30 Pst Resistencia - General Caballero -    
    13:30 FT Sportivo Trinidense0 - 2Club Sp. San Lorenzo (0 - 2)    
  • 5
  • Sat 14 Apr 2018
  • 19:30 FT Ri 3 Corrales1 - 1Sportivo Iteno (1 - 1)    
  • 7
  • Sat 28 Apr 2018
  • 21:00 Deportivo Caaguazu - Ovetense Fc -    
    21:00 Deportivo Liberacion - Sportivo Iteno -    
    21:00 Guairena Fc - Club Sp. San Lorenzo -    
    21:00 Martin Ledesma - 2 de Mayo -    
    21:00 Resistencia - Club River Plate -    
    21:00 Ri 3 Corrales - General Caballero -    
    21:00 Rubio NU - Fernando De La Mora -    
    21:00 Sportivo Trinidense - Fulgencio Yegros -    
  • 8
  • Sat 05 May 2018
  • 21:00 2 de Mayo - Sportivo Iteno -  
    21:00 Club River Plate - Rubio NU -  
    21:00 Club Sp. San Lorenzo - Resistencia -  
    21:00 Fernando De La Mora - Ri 3 Corrales -  
    21:00 Fulgencio Yegros - Deportivo Caaguazu -  
    21:00 General Caballero - Martin Ledesma -  
    21:00 Ovetense Fc - Guairena Fc -