Intl. Tournaments

Volleyball Leagues

Russia: All Latest Results & Next Games

13.01.18
15:00
FTBelogorie Belgorod  3252529-- 
Lokomotiv Novosibirsk  0231327-- 
13.01.18
14:00
FTDynamo Leningrad  31928261615 
Ural Ufa  22526242511 
13.01.18
13:00
FTFakel Novyi Urengoy  3252525-- 
Dinamo Moscow  0231318-- 
13.01.18
13:00
FTGazprom  0101719-- 
Zenit Kazan  3252525-- 
13.01.18
13:00
FTNova Novokuybyishevsk  32522252115 
Yaroslavich Yaroslavl  2172522257 
13.01.18
11:00
FTKuzbass Kemerovo  22127252512 
Zenit St. Petersburg  32529131815 
13.01.18
10:00
FTYenisey Krasnoyarsk  325272425- 
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  117252615- 
10.01.18
16:00
FTDinamo Moscow  3252527-- 
Belogorie Belgorod  0201825-- 
10.01.18
16:00
FTYaroslavich Yaroslavl  121172522- 
Lokomotiv Novosibirsk  325252325- 
10.01.18
15:00
FTZenit St. Petersburg  3252525-- 
Gazprom  0181418-- 
10.01.18
14:00
FTFakel Novyi Urengoy  0181920-- 
Zenit Kazan  3252525-- 
10.01.18
14:00
FTYugra-Samotlor Nizhnevartovsk  0231723-- 
Ural Ufa  3252525-- 
10.01.18
13:00
FTNova Novokuybyishevsk  32325212515 
Yenisey Krasnoyarsk  22517251812 
10.01.18
12:00
FTKuzbass Kemerovo  3252525-- 
Dynamo Leningrad  0131816-- 
20.01.18
13:00
Dinamo Moscow  ------ 
Gazprom  ------ 
20.01.18
13:00
Lokomotiv Novosibirsk  ------ 
Fakel Novyi Urengoy  ------ 
20.01.18
13:00
Yaroslavich Yaroslavl  ------ 
Belogorie Belgorod  ------ 
20.01.18
13:00
Yenisey Krasnoyarsk  ------ 
Dynamo Leningrad  ------ 
20.01.18
13:00
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  ------ 
Nova Novokuybyishevsk  ------ 
20.01.18
13:00
Zenit Kazan  ------ 
Kuzbass Kemerovo  ------ 
20.01.18
13:00
Zenit St. Petersburg  ------ 
Ural Ufa  ------ 
14.01.18
15:00
FTDynamo Kazan W  3252525-- 
Yenisey Krasnoyarsk W  0181610-- 
13.01.18
15:00
FTZarechie Odintsovo W  0151821-- 
Proton W  3252525-- 
13.01.18
14:00
FTDynamo Krasnodar W  32719182520 
Leningradka W  22525251618 
13.01.18
12:00
FTUralochka-NTMK W  121251315- 
Dynamo Moscow W  325192525- 
13.01.18
06:00
FTSakhalin W  32514232515 
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  21825251610 
17.01.18
13:30
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk W  ------ 
17.01.18
15:00
Proton W  ------ 
Sakhalin W  ------ 
17.01.18
16:00
Dynamo Kazan W  ------ 
Uralochka-NTMK W  ------ 
17.01.18
16:00
Dynamo Moscow W  ------ 
Dynamo Krasnodar W  ------ 
17.01.18
16:00
Leningradka W  ------ 
Zarechie Odintsovo W  ------ 
20.01.18
13:00
Dynamo Krasnodar W  ------ 
Dynamo Kazan W  ------ 
20.01.18
13:00
Proton W  ------ 
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
20.01.18
13:00
Sakhalin W  ------ 
Leningradka W  ------ 
20.01.18
13:00
Uralochka-NTMK W  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk W  ------ 
20.01.18
13:00
Zarechie Odintsovo W  ------ 
Dynamo Moscow W  ------ 
14.01.18
14:00
FTDagestan Makhachkala  3252532-- 
Tarkhan Sterlitamak  0231930-- 
14.01.18
14:00
FTMGTU Moscow  325222525- 
Grozniy  122252218- 
14.01.18
12:00
FTLokomotiv-Emerald Yekaterinburg  32523222515 
Academy Kazan  2202525229 
14.01.18
11:00
FTChelyabinsk  3252525-- 
Nizhny Novgorod  0222216-- 
14.01.18
10:00
FTUniversity Barnaul  0191618-- 
Orenburg  3252525-- 
13.01.18
14:00
FTDagestan Makhachkala  325251525- 
Tarkhan Sterlitamak  115212523- 
13.01.18
14:00
FTMGTU Moscow  3252525-- 
Grozniy  0221519-- 
13.01.18
12:00
FTChelyabinsk  325252225- 
Nizhny Novgorod  121172522- 
13.01.18
12:00
FTLokomotiv-Emerald Yekaterinburg  3252525-- 
Academy Kazan  0141514-- 
13.01.18
10:00
FTUniversity Barnaul  325192625- 
Orenburg  122252422- 
20.01.18
15:00
Academy Kazan  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
20.01.18
15:00
Grozniy  ------ 
Dagestan Makhachkala  ------ 
20.01.18
15:00
Nizhny Novgorod  ------ 
University Barnaul  ------ 
20.01.18
15:00
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
20.01.18
15:00
Transgaz-Stavropol  ------ 
MGTU Moscow  ------ 
21.01.18
15:00
Academy Kazan  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
21.01.18
15:00
Grozniy  ------ 
Dagestan Makhachkala  ------ 
21.01.18
15:00
Nizhny Novgorod  ------ 
University Barnaul  ------ 
21.01.18
15:00
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
21.01.18
15:00
Transgaz-Stavropol  ------ 
MGTU Moscow  ------ 
09.10.11
16:00
FTImpuls-Sport Volgodonsk W  132101621  
Ufimochka W  330252525  
09.10.11
16:00
FTIndesit Lipetsk W  325142625  
Yenisey Krasnoyarsk W  123252419  
09.10.11
15:00
FTLeningradka W  3252525   
Voronezh VC W  082017   
09.10.11
15:00
FTUniversitet-Vizit W  329212625  
Nadejda W  127252421  
09.10.11
10:00
FTYurmash Yurga W  0222321   
Spartra W  3252525   
09.10.11
09:00
FTAngara Irkutsk W  325212525  
Obninsk VC W  122252223  
08.10.11
16:00
FTImpuls-Sport Volgodonsk W  125251917  
Ufimochka W  318272525  
08.10.11
16:00
FTIndesit Lipetsk W  322252525  
Yenisey Krasnoyarsk W  125202017  
08.10.11
15:00
FTLeningradka W  32520232515 
Voronezh VC W  22025251210 
08.10.11
15:00
FTUniversitet-Vizit W  3252525   
Nadejda W  0171816   
08.10.11
14:00
FTYurmash Yurga W  119252323  
Spartra W  325202525  
03.12.17
14:00
FTKuzbass Kemerovo  22524242511 
Zenit Kazan  31926262215 
02.12.17
16:00
FTZenit Kazan  327253225- 
Lokomotiv Novosibirsk  125213420- 
02.12.17
13:00
FTBelogorie Belgorod  0172021-- 
Kuzbass Kemerovo  3252525-- 
21.10.15
16:30
FTKuzbass Kemerovo  130181518- 
Belogorie Belgorod  328252525- 
21.10.15
14:00
FTUral Ufa  0181923-- 
Dinamo Moscow  3252525-- 
20.10.15
16:45
FTBelogorie Belgorod  32525232315 
Dinamo Moscow  21621252510 
20.10.15
14:00
FTKuzbass Kemerovo  322252525- 
Ural Ufa  125182318- 
19.10.15
16:30
FTStroitel Minsk  0232220-- 
Dinamo Moscow  3252525-- 
19.10.15
14:00
FTUral Ufa  119243320- 
Belogorie Belgorod  325263125- 
18.10.15
14:30
FTDinamo Moscow  129172317- 
Kuzbass Kemerovo  327252525- 
18.10.15
12:00
FTBelogorie Belgorod  3252525-- 
Yenisey Krasnoyarsk  0192020-- 
24.12.17
13:30
FTYenisey Krasnoyarsk W  0201820-- 
Dynamo Kazan W  3252525-- 
24.12.17
11:00
FTUralochka-NTMK W  124182524- 
Proton W  326252226- 
23.12.17
15:00
FTProton W  0111413-- 
Dynamo Kazan W  3252525-- 
23.12.17
12:30
FTUralochka-NTMK W  0171419-- 
Yenisey Krasnoyarsk W  3252525-- 
04.10.15
14:30
FTDynamo Moscow W  313252525- 
Leningradka W  125212320- 
04.10.15
12:00
FTOmichka W  31925251815 
Yenisey Krasnoyarsk W  22514192512 
03.10.15
15:30
FTLeningradka W  325212525- 
Yenisey Krasnoyarsk W  118252218- 
03.10.15
13:00
FTDynamo Moscow W  3252525-- 
Omichka W  0182117-- 
16.10.13
15:30
FTBelogorie Belgorod  32121252515 
Zenit Kazan  22525232313 
31.08.16
12:00
FTYugra-Samotlor Nizhnevartovsk  0212323-- 
Lokomotiv Novosibirsk  3252525-- 
31.08.16
09:30
FTYenisey Krasnoyarsk  125191620- 
Kuzbass Kemerovo  317252525- 
30.08.16
12:30
FTLokomotiv Novosibirsk  325232525- 
Kuzbass Kemerovo  115252319- 
30.08.16
09:30
FTYugra-Samotlor Nizhnevartovsk  32125172515 
Yenisey Krasnoyarsk  2252225189 
28.08.16
12:30
FTLokomotiv Novosibirsk  32525252517 
University Barnaul  22719232715 
28.08.16
09:30
FTYugra-Samotlor Nizhnevartovsk  32022252516 
Fakel Novyi Urengoy  22525232314 
30.09.17
08:20
FTYenisey Krasnoyarsk W  125172415- 
Sakhalin W  317252625- 
30.09.17
06:30
FTAngara Irkutsk W  0181616-- 
Novosibirsk region W  3252525-- 
30.09.17
04:00
FTTyumen-TUMGU W  31227252415 
Primorye W  22525212612 
29.09.17
10:30
FTPrimorye W  3252525-- 
Angara Irkutsk W  0172119-- 
29.09.17
09:00
FTTyumen-TUMGU W  0191720-- 
Yenisey Krasnoyarsk W  3252525-- 
29.09.17
07:00
FTNovosibirsk region W  0191722-- 
Sakhalin W  3252525-- 
27.09.17
11:10
FTAngara Irkutsk W  0191423-- 
Tyumen-TUMGU W  3252525-- 
27.09.17
08:45
FTSakhalin W  323252525- 
Primorye W  125102219- 
27.09.17
07:00
FTYenisey Krasnoyarsk W  3252625-- 
Novosibirsk region W  0172418-- 
11.11.11
13:30
FTDynamo-Olymp (youth)  0261512-- 
Yaroslavich (youth)  3282525-- 
11.11.11
11:45
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  0162218-- 
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525-- 
11.11.11
10:00
FTDynamo KubGTU (youth)  121251919- 
Ural Ufa (youth)  325222525- 
11.11.11
10:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  22222252512 
Zvezda-Yugry (youth)  32525152015 
11.11.11
08:10
FTZenit-UOR (youth)  3252525-- 
Fakel NU (youth)  0162014-- 
10.11.11
16:00
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  320252627- 
Yaroslavich (youth)  125222425- 
10.11.11
15:00
FTDynamo KubGTU (youth)  0202022-- 
Fakel NU (youth)  3252525-- 
10.11.11
14:00
FTDynamo-Olymp (youth)  22523172510 
Zvezda-Yugry (youth)  31925252315 
10.11.11
13:00
FTZenit-UOR (youth)  3252525-- 
Kuzbass Kemerovo (youth)  022149-- 
10.11.11
12:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  0171815-- 
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525-- 
10.11.11
11:00
FTIskra (youth)  0152417-- 
Ural Ufa (youth)  3252625-- 
09.11.11
16:00
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  3252525   
Zvezda-Yugry (youth)  0222020   
09.11.11
15:00
FTDynamo KubGTU (youth)  3302525   
Kuzbass Kemerovo (youth)  0282114   
09.11.11
14:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  123251520  
Yaroslavich (youth)  325192525  
09.11.11
13:00
FTIskra (youth)  125181716  
Fakel NU (youth)  323252525  
09.11.11
12:00
FTDynamo-Olymp (youth)  0211517   
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525   
09.11.11
11:00
FTZenit-UOR (youth)  32320252515 
Ural Ufa (youth)  22525221212 
28.01.12
09:45
FTTeam East  0282120-- 
Team West  3302525--