Intl. Tournaments

Volleyball Leagues

Russia: All Latest Results & Next Games

18.05.19
15:00
FTOrenburg  124172520  
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  326252325  
26.10.19
15:00
Dinamo Moscow  ------ 
Nova Novokuybyishevsk  ------ 
26.10.19
15:00
Gazprom  ------ 
Belogorie Belgorod  ------ 
26.10.19
15:00
Lokomotiv Novosibirsk  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk  ------ 
26.10.19
15:00
Nizhny Novgorod  ------ 
Fakel Novyi Urengoy  ------ 
26.10.19
15:00
Ural Ufa  ------ 
Dynamo Leningrad  ------ 
26.10.19
15:00
Zenit St. Petersburg  ------ 
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  ------ 
11.05.19
16:00
FTNizhny Novgorod W  0192218   
Proton W  3252525   
11.10.19
15:00
Proton W  ------ 
Dynamo Moscow W  ------ 
11.10.19
15:00
Zarechie Odintsovo W  ------ 
Leningradka W  ------ 
12.10.19
15:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
Lokomotiv Kaliningrad W  ------ 
13.10.19
15:00
Sakhalin W  ------ 
Dynamo Kazan W  ------ 
13.10.19
15:00
Uralochka-NTMK W  ------ 
Minchanka Minsk W  ------ 
05.05.19
14:00
FTMGTU Moscow  22522251913 
Avtomobilist  32325182515 
05.05.19
14:00
FTOdintsovo  321252525  
Grozniy  125202022  
05.05.19
12:00
FTLokomotiv-Emerald Yekaterinburg  325252427  
Transgaz-Stavropol  119232625  
05.05.19
12:00
FTOrenburg  122252328  
Nizhny Novgorod  325232530  
05.05.19
11:00
FTChelyabinsk  325222725  
Tyumen  122252523  
04.05.19
14:00
FTMGTU Moscow  31725242515 
Avtomobilist  22519261412 
04.05.19
14:00
FTOdintsovo  125232022  
Grozniy  323252525  
04.05.19
12:00
FTAcademy Kazan  21925142512 
University Barnaul  32521252115 
04.05.19
12:00
FTChelyabinsk  22017252513 
Tyumen  32525222215 
04.05.19
12:00
FTLokomotiv-Emerald Yekaterinburg  3252525   
Transgaz-Stavropol  0221818   
04.05.19
12:00
FTOrenburg  31722252520 
Nizhny Novgorod  22525161818 
03.05.19
14:00
FTAcademy Kazan  325302025  
University Barnaul  122282516  
22.10.19
12:00
Chelyabinsk  ------ 
Odintsovo  ------ 
22.10.19
12:00
Magnitogorsk University  ------ 
Avtomobilist  ------ 
23.10.19
12:00
Avtomobilist  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
23.10.19
12:00
Magnitogorsk University  ------ 
Odintsovo  ------ 
24.10.19
12:00
Avtomobilist  ------ 
Magnitogorsk University  ------ 
24.10.19
12:00
Grozniy  ------ 
Dynamo Moscow 2  ------ 
24.10.19
12:00
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
Lokomotiv Novosibirsk 2  ------ 
24.10.19
12:00
Odintsovo  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
24.10.19
12:00
Orenburg  ------ 
Technologist Belogorye Belgorod  ------ 
24.10.19
12:00
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
Academy Kazan  ------ 
24.10.19
12:00
Transgaz-Stavropol  ------ 
MGTU Moscow  ------ 
24.10.19
12:00
Tyumen  ------ 
University Barnaul  ------ 
25.10.19
12:00
Academy Kazan  ------ 
Orenburg  ------ 
25.10.19
12:00
Chelyabinsk  ------ 
Avtomobilist  ------ 
25.10.19
12:00
MGTU Moscow  ------ 
Grozniy  ------ 
25.10.19
12:00
Odintsovo  ------ 
Magnitogorsk University  ------ 
25.10.19
12:00
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
Technologist Belogorye Belgorod  ------ 
25.10.19
12:00
Transgaz-Stavropol  ------ 
Dynamo Moscow 2  ------ 
25.10.19
12:00
Tyumen  ------ 
Lokomotiv Novosibirsk 2  ------ 
25.10.19
12:00
University Barnaul  ------ 
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
09.10.11
16:00
FTImpuls-Sport Volgodonsk W  132101621  
Ufimochka W  330252525  
09.10.11
16:00
FTLipetsk W  325142625  
Yenisey Krasnoyarsk W  123252419  
09.10.11
15:00
FTLeningradka W  3252525   
Voronezh VC W  082017   
09.10.11
15:00
FTUniversitet-Vizit W  329212625  
Nadejda W  127252421  
09.10.11
10:00
FTYurmash Yurga W  0222321   
Spartra W  3252525   
09.10.11
09:00
FTAngara Irkutsk W  325212525  
Obninsk VC W  122252223  
08.10.11
16:00
FTImpuls-Sport Volgodonsk W  125251917  
Ufimochka W  318272525  
08.10.11
16:00
FTLipetsk W  322252525  
Yenisey Krasnoyarsk W  125202017  
08.10.11
15:00
FTLeningradka W  32520232515 
Voronezh VC W  22025251210 
08.10.11
15:00
FTUniversitet-Vizit W  3252525   
Nadejda W  0171816   
08.10.11
14:00
FTYurmash Yurga W  119252323  
Spartra W  325202525  
18.09.19
16:30
FTZenit St. Petersburg  32912242515 
Dinamo Moscow  22725262113 
18.09.19
16:00
FTZenit Kazan  322252525  
Dynamo Leningrad  125211815  
18.09.19
14:45
FTDynamo Moscow 2  0191821   
Nizhny Novgorod  3252525   
18.09.19
14:45
FTTyumen  31130242517 
Gazprom  22528262115 
18.09.19
14:10
FTFakel Novyi Urengoy  0192026   
Ural Ufa  3252528   
18.09.19
13:40
FTVladimir  127172523  
Grozniy  325252725  
18.09.19
12:00
FTChelyabinsk  125101715  
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  318252525  
18.09.19
12:00
FTMagnitogorsk University  22225252010 
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  32515222515 
18.09.19
12:00
FTOdintsovo  130242820  
MGTU Moscow  332262625  
18.09.19
11:00
FTTransgaz-Stavropol  22525201114 
Yenisey Krasnoyarsk  32323252516 
18.09.19
10:00
FTTarkhan Sterlitamak  0151821   
Orenburg  3252525   
18.09.19
09:30
FTKuzbass Kemerovo  3252527   
Nova Novokuybyishevsk  0221925   
17.09.19
16:00
FTDinamo Moscow  3252525   
Dynamo Moscow 2  0172122   
17.09.19
16:00
FTZenit Kazan  325252425  
Vladimir  111142622  
17.09.19
14:30
FTGazprom  3252525   
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  0212117   
17.09.19
14:00
FTNizhny Novgorod  3252525   
MGTU Moscow  0201922   
17.09.19
14:00
FTUral Ufa  3252525   
Chelyabinsk  0171919   
17.09.19
13:30
FTYenisey Krasnoyarsk  325252425  
Grozniy  120182620  
17.09.19
12:00
FTFakel Novyi Urengoy  3252525   
Tarkhan Sterlitamak  0211822   
17.09.19
12:00
FTNova Novokuybyishevsk  325251725  
Tyumen  120232522  
17.09.19
12:00
FTZenit St. Petersburg  3252525   
Odintsovo  0192219   
17.09.19
11:00
FTDynamo Leningrad  31922252515 
Transgaz-Stavropol  2252519218 
17.09.19
10:00
FTYugra-Samotlor Nizhnevartovsk  3252525   
Orenburg  0232320   
17.09.19
09:30
FTKuzbass Kemerovo  3252525   
Magnitogorsk University  0162318   
19.09.19
09:30
Nova Novokuybyishevsk  ------ 
Magnitogorsk University  ------ 
19.09.19
10:00
Orenburg  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
19.09.19
11:00
Grozniy  ------ 
Transgaz-Stavropol  ------ 
19.09.19
12:00
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
Tyumen  ------ 
19.09.19
12:00
MGTU Moscow  ------ 
Dynamo Moscow 2  ------ 
19.09.19
12:00
Yaroslavich Yaroslavl  ------ 
University Barnaul  ------ 
19.09.19
12:00
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  ------ 
Fakel Novyi Urengoy  ------ 
19.09.19
13:00
Dynamo Leningrad  ------ 
Vladimir  ------ 
19.09.19
14:00
Lokomotiv Novosibirsk  ------ 
Technologist Belogorye Belgorod  ------ 
19.09.19
14:00
Nizhny Novgorod  ------ 
Zenit St. Petersburg  ------ 
19.09.19
14:00
Ural Ufa  ------ 
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
19.09.19
14:30
Gazprom  ------ 
Kuzbass Kemerovo  ------ 
19.09.19
15:00
Yenisey Krasnoyarsk  ------ 
Zenit Kazan  ------ 
19.09.19
16:00
Belogorie Belgorod  ------ 
Lokomotiv Novosibirsk 2  ------ 
19.09.19
16:00
Dinamo Moscow  ------ 
Odintsovo  ------ 
20.09.19
11:00
Vladimir  ------ 
Transgaz-Stavropol  ------ 
20.09.19
12:00
Technologist Belogorye Belgorod  ------ 
University Barnaul  ------ 
20.09.19
13:00
Dynamo Leningrad  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk  ------ 
20.09.19
14:00
Lokomotiv Novosibirsk 2  ------ 
Yaroslavich Yaroslavl  ------ 
20.09.19
14:00
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
Nova Novokuybyishevsk  ------ 
20.09.19
15:00
Zenit Kazan  ------ 
Grozniy  ------ 
20.09.19
16:00
Lokomotiv Novosibirsk  ------ 
Belogorie Belgorod  ------ 
21.09.19
09:00
Yenisey Krasnoyarsk  ------ 
Vladimir  ------ 
21.09.19
09:30
Magnitogorsk University  ------ 
Tyumen  ------ 
21.09.19
10:00
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
Chelyabinsk  ------ 
21.09.19
11:00
Grozniy  ------ 
Dynamo Leningrad  ------ 
21.09.19
11:00
Odintsovo  ------ 
Dynamo Moscow 2  ------ 
21.09.19
12:00
Fakel Novyi Urengoy  ------ 
Orenburg  ------ 
21.09.19
12:00
Kuzbass Kemerovo  ------ 
Lokomotiv-Emerald Yekaterinburg  ------ 
21.09.19
12:00
University Barnaul  ------ 
Lokomotiv Novosibirsk 2  ------ 
21.09.19
13:00
Transgaz-Stavropol  ------ 
Zenit Kazan  ------ 
21.09.19
13:00
Zenit St. Petersburg  ------ 
MGTU Moscow  ------ 
21.09.19
14:00
Ural Ufa  ------ 
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  ------ 
21.09.19
14:00
Yaroslavich Yaroslavl  ------ 
Lokomotiv Novosibirsk  ------ 
21.09.19
14:30
Nova Novokuybyishevsk  ------ 
Gazprom  ------ 
21.09.19
15:00
Dinamo Moscow  ------ 
Nizhny Novgorod  ------ 
21.09.19
16:00
Belogorie Belgorod  ------ 
Technologist Belogorye Belgorod  ------ 
22.09.19
08:00
Chelyabinsk  ------ 
Fakel Novyi Urengoy  ------ 
22.09.19
10:00
Tyumen  ------ 
Kuzbass Kemerovo  ------ 
22.09.19
10:00
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  ------ 
Tarkhan Sterlitamak  ------ 
22.09.19
11:00
Dynamo Moscow 2  ------ 
Zenit St. Petersburg  ------ 
22.09.19
12:00
Orenburg  ------ 
Ural Ufa  ------ 
22.09.19
12:30
Gazprom  ------ 
Magnitogorsk University  ------ 
22.09.19
13:00
Nizhny Novgorod  ------ 
Odintsovo  ------ 
22.09.19
16:00
MGTU Moscow  ------ 
Dinamo Moscow  ------ 
18.09.19
17:40
FTLokomotiv Kaliningrad W  32525232217 
Dynamo Krasnodar W  22318252515 
18.09.19
16:25
FTYenisey Krasnoyarsk W  3252525   
Atom Kursk W  0181510   
18.09.19
15:00
FTRay Luch W  062219   
Primorye W  3252525   
18.09.19
14:45
FTUralochka-NTMK W  120222521  
Zarechie Odintsovo W  325252325  
18.09.19
14:40
FTImpuls-Sport Volgodonsk W  0161719   
Lipetsk W  3252525   
18.09.19
13:00
FTDynamo Moscow W  3252525   
Leningradka W  0202023   
18.09.19
13:00
FTProton W  32119252516 
Nizhny Novgorod W  22525212314 
18.09.19
12:00
FTUfimochka W  22523251910 
Minchanka Minsk W  32325212515 
18.09.19
12:00
FTUralochka-UrGEU W  22525221113 
Severyanka W  31318252515 
18.09.19
11:00
FTTulica W  0202317   
Sakhalin W  3252525   
18.09.19
10:00
FTTyumen-TUMGU W  0182520   
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  3252725   
17.09.19
17:00
FTLokomotiv Kaliningrad W  3252525   
Impuls-Sport Volgodonsk W  015713   
17.09.19
16:15
FTDynamo Moscow W  3252525   
Ray Luch W  071611   
17.09.19
14:30
FTMinchanka Minsk W  325251925  
Lipetsk W  121232513  
17.09.19
14:00
FTSakhalin W  122252117  
Primorye W  325212525  
17.09.19
14:00
FTUralochka-NTMK W  325251925  
Uralochka-UrGEU W  113192517  
17.09.19
12:00
FTAvtodor-Metar Chelyabinsk W  3252525   
Severyanka W  0162022   
17.09.19
12:00
FTDynamo Krasnodar W  32524212515 
Ufimochka W  292625139 
17.09.19
11:00
FTLeningradka W  2262825246 
Tulica W  32430132615 
17.09.19
10:00
FTZarechie Odintsovo W  3252525   
Tyumen-TUMGU W  0111818   
19.09.19
10:00
Severyanka W  ------ 
Tyumen-TUMGU W  ------ 
19.09.19
11:00
Sakhalin W  ------ 
Dynamo Moscow W  ------ 
19.09.19
12:00
Lipetsk W  ------ 
Ufimochka W  ------ 
19.09.19
12:00
Zarechie Odintsovo W  ------ 
Uralochka-UrGEU W  ------ 
19.09.19
13:00
Dynamo Kazan W  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk W  ------ 
19.09.19
13:00
Primorye W  ------ 
Tulica W  ------ 
19.09.19
14:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
Uralochka-NTMK W  ------ 
19.09.19
14:30
Dynamo Krasnodar W  ------ 
Impuls-Sport Volgodonsk W  ------ 
19.09.19
15:00
Leningradka W  ------ 
Ray Luch W  ------ 
19.09.19
15:30
Atom Kursk W  ------ 
Proton W  ------ 
19.09.19
17:00
Minchanka Minsk W  ------ 
Lokomotiv Kaliningrad W  ------ 
20.09.19
13:00
Proton W  ------ 
Dynamo Kazan W  ------ 
20.09.19
15:30
Nizhny Novgorod W  ------ 
Atom Kursk W  ------ 
21.09.19
10:00
Zarechie Odintsovo W  ------ 
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
21.09.19
11:00
Dynamo Moscow W  ------ 
Primorye W  ------ 
21.09.19
12:00
Dynamo Krasnodar W  ------ 
Minchanka Minsk W  ------ 
21.09.19
12:00
Uralochka-UrGEU W  ------ 
Tyumen-TUMGU W  ------ 
21.09.19
12:00
Yenisey Krasnoyarsk W  ------ 
Proton W  ------ 
21.09.19
13:00
Leningradka W  ------ 
Sakhalin W  ------ 
21.09.19
14:00
Uralochka-NTMK W  ------ 
Severyanka W  ------ 
21.09.19
14:30
Dynamo Kazan W  ------ 
Nizhny Novgorod W  ------ 
21.09.19
14:30
Impuls-Sport Volgodonsk W  ------ 
Ufimochka W  ------ 
21.09.19
15:00
Ray Luch W  ------ 
Tulica W  ------ 
21.09.19
17:00
Lokomotiv Kaliningrad W  ------ 
Lipetsk W  ------ 
22.09.19
07:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W  ------ 
Uralochka-UrGEU W  ------ 
22.09.19
09:00
Severyanka W  ------ 
Zarechie Odintsovo W  ------ 
22.09.19
11:00
Primorye W  ------ 
Leningradka W  ------ 
22.09.19
11:00
Tyumen-TUMGU W  ------ 
Uralochka-NTMK W  ------ 
22.09.19
12:00
Minchanka Minsk W  ------ 
Impuls-Sport Volgodonsk W  ------ 
22.09.19
12:00
Nizhny Novgorod W  ------ 
Yenisey Krasnoyarsk W  ------ 
22.09.19
13:00
Tulica W  ------ 
Dynamo Moscow W  ------ 
22.09.19
14:30
Atom Kursk W  ------ 
Dynamo Kazan W  ------ 
22.09.19
14:30
Lipetsk W  ------ 
Dynamo Krasnodar W  ------ 
22.09.19
15:00
Sakhalin W  ------ 
Ray Luch W  ------ 
22.09.19
17:00
Ufimochka W  ------ 
Lokomotiv Kaliningrad W  ------ 
16.10.13
15:30
FTBelogorie Belgorod  32121252515 
Zenit Kazan  22525232313 
21.10.15
16:30
FTKuzbass Kemerovo  130181518  
Belogorie Belgorod  328252525  
21.10.15
14:00
FTUral Ufa  0181923   
Dinamo Moscow  3252525   
20.10.15
16:45
FTBelogorie Belgorod  32525232315 
Dinamo Moscow  21621252510 
20.10.15
14:00
FTKuzbass Kemerovo  322252525  
Ural Ufa  125182318  
19.10.15
16:30
FTStroitel Minsk  0232220   
Dinamo Moscow  3252525   
19.10.15
14:00
FTUral Ufa  119243320  
Belogorie Belgorod  325263125  
18.10.15
14:30
FTDinamo Moscow  129172317  
Kuzbass Kemerovo  327252525  
18.10.15
12:00
FTBelogorie Belgorod  3252525   
Yenisey Krasnoyarsk  0192020   
04.10.15
14:30
FTDynamo Moscow W  313252525  
Leningradka W  125212320  
04.10.15
12:00
FTOmichka W  31925251815 
Yenisey Krasnoyarsk W  22514192512 
03.10.15
15:30
FTLeningradka W  325212525  
Yenisey Krasnoyarsk W  118252218  
03.10.15
13:00
FTDynamo Moscow W  3252525   
Omichka W  0182117   
09.09.18
11:30
FTKuzbass Kemerovo  32025232715 
Lokomotiv Novosibirsk  22517252513 
09.09.18
09:00
FTYenisey Krasnoyarsk  3252525   
University Barnaul  0171521   
08.09.18
11:50
FTKuzbass Kemerovo  3252525   
University Barnaul  0221821   
08.09.18
09:00
FTLokomotiv Novosibirsk  32527182215 
Yenisey Krasnoyarsk  22025252512 
19.09.18
10:35
FTSakhalin W  31725251915 
Yenisey Krasnoyarsk W  2252018258 
19.09.18
08:20
FTTyumen-TUMGU W  114152721  
Primorye W  325252525  
19.09.18
06:15
FTNovosibirsk Region W  3252529   
Angara Irkutsk W  0232227   
19.09.18
04:00
FTOm-SibGUOR W  125222119  
Yenisey Krasnoyarsk 2 W  322252525  
18.09.18
13:00
FTYenisey Krasnoyarsk W  3252525   
Primorye W  0222115   
18.09.18
10:40
FTTyumen-TUMGU W  120251617  
Sakhalin W  325222525  
18.09.18
08:00
FTYenisey Krasnoyarsk 2 W  125201821  
Angara Irkutsk W  314252525  
18.09.18
06:00
FTNovosibirsk Region W  32124252515 
Om-SibGUOR W  22526181913 
16.09.18
11:30
FTNovosibirsk Region W  013197   
Yenisey Krasnoyarsk W  3252525   
16.09.18
09:45
FTTyumen-TUMGU W  3252525   
Yenisey Krasnoyarsk 2 W  0121218   
16.09.18
08:00
FTAngara Irkutsk W  0131912   
Sakhalin W  3252525   
16.09.18
06:00
FTPrimorye W  3252525   
Om-SibGUOR W  0222118   
11.11.11
13:30
FTDynamo-Olymp (youth)  0261512   
Yaroslavich (youth)  3282525   
11.11.11
11:45
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  0162218   
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525   
11.11.11
10:00
FTDynamo KubGTU (youth)  121251919  
Ural Ufa (youth)  325222525  
11.11.11
10:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  22222252512 
Zvezda-Yugry (youth)  32525152015 
11.11.11
08:10
FTZenit-UOR (youth)  3252525   
Fakel NU (youth)  0162014   
10.11.11
16:00
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  320252627  
Yaroslavich (youth)  125222425  
10.11.11
15:00
FTDynamo KubGTU (youth)  0202022   
Fakel NU (youth)  3252525   
10.11.11
14:00
FTDynamo-Olymp (youth)  22523172510 
Zvezda-Yugry (youth)  31925252315 
10.11.11
13:00
FTZenit-UOR (youth)  3252525   
Kuzbass Kemerovo (youth)  022149   
10.11.11
12:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  0171815   
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525   
10.11.11
11:00
FTIskra (youth)  0152417   
Ural Ufa (youth)  3252625   
09.11.11
16:00
FTBelogorie-Lokomotiv (youth)  3252525   
Zvezda-Yugry (youth)  0222020   
09.11.11
15:00
FTDynamo KubGTU (youth)  3302525   
Kuzbass Kemerovo (youth)  0282114   
09.11.11
14:00
FTLokomotiv Novosibirsk (youth)  123251520  
Yaroslavich (youth)  325192525  
09.11.11
13:00
FTIskra (youth)  125181716  
Fakel NU (youth)  323252525  
09.11.11
12:00
FTDynamo-Olymp (youth)  0211517   
Lokomotiv-Fakel (youth)  3252525   
09.11.11
11:00
FTZenit-UOR (youth)  32320252515 
Ural Ufa (youth)  22525221212 
28.01.12
09:45
FTTeam East  0282120   
Team West  3302525