Intl. Tournaments

Volleyball Leagues

Ukraine: All Latest Results & Next Games

12.10.19
10:30
FTPodillya  3252525   
Novator  0131215   
12.10.19
09:00
FTYur. Akademia  0232316   
Burevisnyk  3252525   
12.10.19
08:00
FTBarkom Lviv  322252625  
Lokomotiv Kharkiv  125162420  
12.10.19
08:00
FTVinnytsia  325252525  
Zhytychi  118232719  
11.10.19
16:00
FTPodillya  3252525   
Novator  0141213   
11.10.19
14:00
FTBarkom Lviv  325252425  
Lokomotiv Kharkiv  119222622  
11.10.19
14:00
FTVinnytsia  325193025  
Zhytychi  118252816  
11.10.19
13:00
FTYur. Akademia  3252525   
Burevisnyk  0192220   
18.10.19
14:00
Lokomotiv Kharkiv  ------ 
Burevisnyk  ------ 
18.10.19
14:00
Novator  ------ 
Vinnytsia  ------ 
18.10.19
15:00
Zhytychi  ------ 
Yur. Akademia  ------ 
18.10.19
17:00
Barkom Lviv  ------ 
Podillya  ------ 
19.10.19
08:00
Lokomotiv Kharkiv  ------ 
Burevisnyk  ------ 
19.10.19
08:00
Novator  ------ 
Vinnytsia  ------ 
19.10.19
09:00
Barkom Lviv  ------ 
Podillya  ------ 
19.10.19
09:00
Zhytychi  ------ 
Yur. Akademia  ------ 
05.10.19
10:00
FTSC Prometey Kamienskie W  3252525   
Volyn Lutsk W  0191121   
05.10.19
09:00
FTPolissia W  325142525  
Bilozgar Meduniversitet W  112252222  
05.10.19
08:00
FTKhimik W  3252525   
Orbita Zaporizhya W  0182014   
05.10.19
07:30
FTRegina-MEGU Rovno W  0122320   
Galychanka-Galeksport Ternopil W  3252525   
04.10.19
15:00
FTRegina-MEGU Rovno W  120172517  
Galychanka-Galeksport Ternopil W  325252125  
04.10.19
15:00
FTSC Prometey Kamienskie W  3252525   
Volyn Lutsk W  0181713   
04.10.19
14:00
FTKhimik W  325252025  
Orbita Zaporizhya W  120202517  
04.10.19
14:00
FTPolissia W  3252525   
Bilozgar Meduniversitet W  0171121   
18.10.19
14:00
Bilozgar Meduniversitet W  ------ 
SC Prometey Kamienskie W  ------ 
18.10.19
14:00
Peduniversitet-SHVSM W  ------ 
Regina-MEGU Rovno W  ------ 
18.10.19
14:00
Volyn Lutsk W  ------ 
Khimik W  ------ 
18.10.19
15:00
Galychanka-Galeksport Ternopil W  ------ 
Polissia W  ------ 
19.10.19
08:00
Bilozgar Meduniversitet W  ------ 
SC Prometey Kamienskie W  ------ 
19.10.19
08:00
Peduniversitet-SHVSM W  ------ 
Regina-MEGU Rovno W  ------ 
19.10.19
09:00
Galychanka-Galeksport Ternopil W  ------ 
Polissia W  ------ 
19.10.19
09:00
Volyn Lutsk W  ------ 
Khimik W  ------ 
29.09.19
10:30
FTNovator 2  120172618  
Olurtrans  325252425  
29.09.19
10:00
FTDYUSSH-DDMA Kramatorsk  0182410   
Bakhmut  3252625   
29.09.19
10:00
FTNUFVSU  0202217   
Politekhnik Odessa  3252525   
29.09.19
10:00
FTPokuttiya Snyatyn  3252525   
School Chernivtsi  0221314   
29.09.19
09:00
FTReshetilovka  3252525   
Radius poltava  0201916   
29.09.19
09:00
FTSkadovsk Antonovka  0211818   
Nikopol  3252525   
29.09.19
08:00
FTChernivtsi  0202215   
Khotyn  3252525   
29.09.19
08:00
FTDSO Ternopil  123251920  
Podolyany Ternopil  325232525  
29.09.19
08:00
FTVinnytsia  3252525   
VSK Vinnitsa II  0101012   
29.09.19
08:00
FTYurakademiya 2  3252525   
Pokrovsk  0211822   
29.09.19
07:00
FTVhoru Kherson  117152517  
Lokomotiv Kharkiv  325252325  
28.09.19
16:00
FTKhotyn  120222523  
Pokuttiya Snyatyn  325251825  
28.09.19
13:30
FTBakhmut  22525192114 
Yurakademiya 2  31723252516 
28.09.19
13:30
FTNikopol  3252525   
Vhoru Kherson  0212019   
28.09.19
13:30
FTOlurtrans  0201816   
DSO Ternopil  3252525   
28.09.19
13:30
FTPolitekhnik Odessa  32623252015 
Vinnytsia  2242519256 
28.09.19
13:30
FTSchool Chernivtsi  0202122   
Chernivtsi  3252525   
28.09.19
12:00
FTKhimprom SUMDU Sumy  3252528   
Radius poltava  0181726   
28.09.19
11:00
FTLokomotiv Kharkiv  22623251912 
Skadovsk Antonovka  32425232515 
28.09.19
11:00
FTPodolyany Ternopil  3252525   
Novator 2  0152015   
28.09.19
11:00
FTPokrovsk  325251925  
DYUSSH-DDMA Kramatorsk  122232513  
28.09.19
11:00
FTVSK Vinnitsa II  0161012   
NUFVSU  3252525   
27.09.19
16:30
FTDSO Ternopil  3252525   
Novator 2  0141023   
27.09.19
16:30
FTNikopol  324252525  
Lokomotiv Kharkiv  126161814  
27.09.19
16:30
FTPokuttiya Snyatyn  3252525   
Chernivtsi  0171514   
27.09.19
16:30
FTYurakademiya 2  3252525   
DYUSSH-DDMA Kramatorsk  0232118   
27.09.19
16:00
FTReshetilovka  325252525  
Khimprom SUMDU Sumy  118172723  
27.09.19
15:30
FTVinnytsia  325252025  
NUFVSU  123172520  
27.09.19
14:00
FTBakhmut  3252525   
Pokrovsk  0141815   
27.09.19
14:00
FTKhotyn  3252525   
School Chernivtsi  0202122   
27.09.19
14:00
FTOlurtrans  0202113   
Podolyany Ternopil  3252525   
27.09.19
14:00
FTVhoru Kherson  0242215   
Skadovsk Antonovka  3262525   
27.09.19
13:00
FTPolitekhnik Odessa  3252525   
VSK Vinnitsa II  081112   
23.02.19
11:00
FTOrbita Zaporizhya W  0201621   
Khimik W  3252525   
23.02.19
09:00
FTGalychanka-Galeksport Ternopil W  0182317   
Volyn Lutsk W  3252525   
22.02.19
17:00
FTKhimik W  3252525   
Volyn Lutsk W  0161912   
22.02.19
15:00
FTOrbita Zaporizhya W  3252529   
Galychanka-Galeksport Ternopil W  0141527   
22.09.18
14:00
FTBarkom Lviv  31925252815 
Novator  22516183011 
22.09.18
11:30
FTKhimik W  3252525   
Galychanka-Galeksport Ternopil W  012219